ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАМОВЛЕННЯ

Ні. Ця дія не обов’язкова. Але реєстрація допоможе зберегти для Вас історію замовлення, списки бажань, заповнений профіль, адреси доставки.

Після вашого оформлення замовлення працівники “Мій Подарунок” перевірять фактичну наявність на складі та готовність к відправці. Це займає лише декілька хвилин і зв’яжуються для підтвердження.

Авжеж. Просто зв’яжіться з нами зручним для Вас способом через чат на сайті, месенджер або за номерами +380508154965 , +380963732510.

Також функція скасування замовлення доступна в особовому кабінеті.

Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки. Адреса та графік роботи тут https://podarunok.co.ua/contact/.

Для повернення товару потрібно надіслати нам повідомлення на електронну скриньку miipodarunok@gmail.com, через чат на сайті, месенджер або за номерами +380508154965 , +380963732510.

Далі отримати підтвердження від представника компанії та відправити товар на склад компанії. Оплата доставки товару належної якості – за рахунок відправника.

Термін доставки залежить від віддаленості до вашого пункту призначення з м. Київ та графіку доставок перевізників. Мінімальний термін  від 1 дня.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОПЛАТУ ТА ДОСТАВКУ

Вартість доставки складається з кількох факторів: тарифів на доставку, об’ємної ваги товарів, наявності безкоштовної упаковки у перевізника.

Ми не заробляємо на доставці, тому платіж за доставку покупці виконуть при отриманні.

При наявності використовуємо безкоштовну упаковку надану перевізниками для зниження вартості.

Приблизна вартість:

  • Доставка у відділення “Укрпошта Стандарт” від 18 грн, “Укрпошта Екпрес” від 22 грн,
  • Доставка у відділення “Justin” коштує від 30 грн.
  • Доставка у відділення “Нова пошта”від 40 грн. Доставка на адресу від 81 грн.

Ми не заробляємо на доставці. По можливості використовуємо безкоштовну упаковку надану перевізника.

Термін доставки залежить від віддаленості до вашого пункту призначення з м. Київ та графіку доставок перевізників. Мінімальний термін  від 1 дня.