Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або у нашому пункті видачі. Адреса та графік роботи тут https://podarunok.co.ua/contact/.

Обмін товару належної якості, не рахуючи дня покупки, здійснюється при дотриманні наступних умов: Наявність видаткової накладної про придбання товару; збережений товарний вигляд виробу і його комплектуючих: відсутні механічні пошкодження, подряпини, потертості;
товар не має слідів експлуатації (сліди експлуатації – будь-які зміни в товарі, що свідчать про його використанні за призначенням; сліди миючих засобів або забруднення.
наявність оригінальної, цілісної упаковки товару та його комплектуючих (порушення цілісності упаковки – це часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки, відсутність яких-небудь компонентів упаковки або їх сильне, не відновлене пошкодження (правильний розтин картонної упаковки не є порушенням);
збережена повна комплектація товару, передбачена Виробником: аксесуари, витратні матеріали, супровідна документація, керівництво по експлуатації та сервісна книжка і т.д.

Не можна повернути: Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну/поверненню: парфумерна-косметичні вироби; засоби особистої гігієни; нижня білизна; дитячі товари; інструменти для манікюру та педикюру та інші товари, які не пов’язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.

Товар зробленний на замовлення по передоплаті повертається на загальних умових за винятком 50% вартості.

Для повернення товару потрібно надіслати нам повідомлення на електронну скриньку miipodarunok@gmail.com або заповнити форму нижче. Далі отримати підтвердження від представника компанії та відправити товар на склад компанії. Оплата доставки товару належної якості – за рахунок відправника.

Грошові кошти повертаються банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем. Повернення грошових коштів займає в середньому до 2 робочих днів після отримання повернутого товару на склад.

УВАГА!!! Інтернет-магазин не несе відповідальності за зображення продуктів на сайті. Вони можуть відрізнятися від фактичного вигляду товарів. Відтінки кольорів на моделі і реальний товар можуть відрізнятися через індивідуальні налаштування монітора вашого комп’ютера, різного відображення кольорів різними браузерами (програми, за допомогою якої ви виходите в Інтернет). З цих причин відмінності у відтінках кольорів, розташування окремих елементів зображення і цих же властивостей реального товару допустимі і не свідчить про несправність або не функціональністю товару і не є підставою для повернення.