Текстильні вироби MiiPodarunok. Всі товари створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Зроблено з любов’ю, в домашніх умовах. Нові експериментальні ідеї втілені в творчості. Це буде найкращій подарунок!

Пледи (28)

Плюшеві подушки (13)

Подушка Valentine DPV-AP60 Чорні вуса 20×60 см

300 
Декоративна подушка DPV-AP60 Чорні вуса чудово прикрасить Вашу оселю. Вона виконується з якісного крафтового матеріалу, дуже м'яка, комфортна та гіпоалергенна. Прикрасьте Ваш диван, крісло, або ліжко та створіть інтер’єр вашого щастя!

Подушка плюшева Valentine DPV-Rd30 Ромашка

300 
Подушка декоративна плюшева Valentine DPV-Rd30 у формі ромашки чудово прикрасить Вашу оселю. Вона виконується з якісного крафтового матеріалу, дуже м'яка, комфортна та гіпоалергенна. Всі подушки виконуються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваш диван, крісло, або ліжко та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий дитячий Valentine PPDV7425 блакитний 100*130см

1 000 
Плюшевий плед Valentine PPDV7425 з плавним переходом тону від темного до світлого. Він дуже приємний та м'який, наче хмара. Виконується з якісної крафтової гіпоалергенної пряжі. Розмір: 100*130 см. Всі пледи Валентайн створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Це ідеальний подарунок для дитини!

Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP216 жовтий

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP жовтий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP55 білий

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP55 білий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий Valentine PDV7262 коричневий 80×120 см

800 
Плюшевий плед Valentine 7262 з плавним переходом тону від темного до світлого. Він дуже приємний та м'який, наче хмара. Виконується з якісної крафтової гіпоалергенної пряжі. Розмір: 80*120 см. Всі пледи Валентайн створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Це ідеальний подарунок для дитини!

Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP28 троянда

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP28 троянда чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Подушка плюшева MiiPodarunok Макарун d33см червона

300 
Подушка декоративна плюшева MiiPodarunok Макарун d33см чудово прикрасить Вашу оселю. Вона виконується з якісного крафтового матеріалу, дуже м'яка, комфортна та гіпоалергенна. Всі подушки Мій Подарунок виконуються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваш диван, крісло, або ліжко та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok 6034 кольоровий

640 4 000 
Плюшевий плед MiiPodarunok 6034 кольоровий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі турецького виробництва, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Кольори комбіновані. Всі пледи Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Комплект MiiPodarunok PKMP490 плед 100*100 та подушка 40*40

840 
Дитячий комплект Mii Podarunok 490 складається м'якого пледа та подушки кольору морська хвиля. Плед – 100x100 см, подушка – 40x40 см. Це прекрасна ідея для подарунка маленьким крихіткам.

Подушка плюшева MiiPodarunok PPMP490 40*40 см

299 
Подушка декоративна плюшева Mii Podarunok 490 чудово прикрасить Вашу оселю. Чохол виробу виконується з якісного матеріалу пряжі Алізе Пуфі, вона дуже м'яка та гіпоалергенна. Всі подушки Мій Подарунок виконуються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваш диван, крісло, або ліжко та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok 619 кораловий

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 619 чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісного матеріалу пряжі Алізе Пуфі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Всі пледи Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко, диван або крісло, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Подушка плюшева Mii Podarunok 5864 кольорова

299 499 
Подушка декоративна плюшева Mii Podarunok кольорова чудово прикрасить Вашу оселю. Чохол виробу виконується з якісного матеріалу пряжі Алізе Пуфі, вона дуже м'яка та гіпоалергенна. Всі подушки Мій Подарунок виконуються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваш диван, крісло, або ліжко та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плюшевий плед MiiPodarunok 5924 кольоровий

640 4 000 
Плюшевий плед MiiPodarunok 5924 кольоровий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі турецького виробництва, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Кольори комбіновані. Всі пледи Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий Mii Podarunok 416 сірий 140*200 см

1 800 
Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок!
 • Гіпоалергенна пряжа Alize Puffy
 • Розмір: 140*200 см.
 • Колір – сірий 416
 • Ручна робота

Комплект MiiPodarunok 16 плед дитячий 85*85 та подушка 40*40

751 
Дитячий комплект Mii Podarunok 16 морська волна складається м'якого пледа та подушки. Плед – 85x85 см, подушка – 40x40 см. Це прекрасна ідея для подарунка маленьким крихіткам.

Подушка декоративна MiiPodarunok PDMP5949 40*40 см

299 
Деталі:
 • Гіпоалергенна наволочка з пряжі Alize Puffy Fine Color
 • Наволочка нижня: тік напірниковий
 • Наповнювач: холлофайбер
 • Колір - 5949
 • Ручна робота.

Плед плюшевий MiiPodarunok 141 волошка

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 141 чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок!

Плед плюшевий MiiPodarunok 5942 кольоровий

640 4 000 
Плюшевий плед Mii Podarunok 5942 кольоровий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі турецького виробництва, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Кольори комбіновані. Всі пледи Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Подушка декоративна Mii Podarunok 16 морська волна 40*40 см

299 
Деталі:
 • Гіпоалергенна наволочка з пряжі Alize Puffy
 • Наволочка нижня: тік напірниковий
 • Наповнювач: холлофайбер
 • Колір - 16 морська волна
 • Ручна робота.

Плед плюшевий MiiPodarunok 287 бірюзовий

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 287 чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок!

Плед плюшевий MiiPodarunok 185lg рожевий

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok рожевий 185lg чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok 336 помаранчевий

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 336 чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок!

Плед плюшевий MiiPodarunok 485 зелена трава

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 485 зелена трава чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок!

Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP416 сірий

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP416 сірий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісного матеріалу пряжі Алізе Пуфі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Всі пледи Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко, диван або крісло, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok 146 лаванда

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 146 чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Лавандова ніжність ... Безмежжя, безтурботність, Легкість, невагомість, Розслабленість, закоханість.

Плед плюшевий MiiPodarunok 6118 терракот

640 4 000 
Плед плюшевий дитячий Mii Podarunok 6118 терракот з імітацією хутра чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, яка дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна (сертифікат якості Oeko-tex). Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок

Подушка декоративна MiiPodarunok PDMP87 вугільно-сірий 40*40 см

300 
Деталі:
 • Гіпоалергенна наволочка з пряжі Alize Puffy
 • Наволочка нижня: тік напірниковий
 • Наповнювач: холлофайбер
 • Колір - вугільно-сірий 087
 • Ручна робота.

Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP62 вершковий

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP62 вершковий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок!

Плед плюшевий MiiPodarunok 179 бежевий

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok 179 бежевий меланж чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі турецького виробництва, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Подушка плюшева Mii Podarunok 340 50*50 см

399 
Подушка декоративна плюшева Mii Podarunok 340 чудово прикрасить Вашу оселю. Чохол виробу виконується з якісного матеріалу пряжі Алізе Пуфі, вона дуже м'яка та гіпоалергенна. Всі подушки Мій Подарунок виконуються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваш диван, крісло, або ліжко та створіть інтер’єр вашого щастя! 

Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP490 морська хвиля

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP490 чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі турецького виробництва, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP16 блакитний

640 4 000 
Плед плюшевий MiiPodarunok PPMP16 блакитний чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Всі пледи Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко, диван або крісло, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok 185p рожевий

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 185p рожевий чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, яка дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Всі пледи Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко, диван або крісло, та створіть інтер’єр вашого щастя!

Плед плюшевий MiiPodarunok 310 медовий

640 4 000 
Плед плюшевий Mii Podarunok 310 чудово прикрасить Вашу оселю. Він виконується з якісної крафтової пряжі, вона дуже м’яка, тепла та гіпоалергенна. Колір однотонний. Всі пледи Майстерні Мій Подарунок створюються вручну, що гарантує бездоганну якість. Прикрасьте Ваше ліжко або диван, та створіть інтер’єр вашого щастя! Ідеально підходить в якості покривала, ковдри або накидки, даруючи тепло і затишок!

Подушка декоративна Mii Podarunok 185/310 комбінована 40*40 см

299 
Деталі:
 • Гіпоалергенна наволочка з пряжі Alize Puffy
 • Наволочка нижня: тік напірниковий
 • Наповнювач: холлофайбер
 • Колір - 185/310
 • Ручна робота.